Menu

  Turecko

  Turecko - křižovatka kultur, chutí a krásy

  Turecko není jen zemí, je to cestovatelský zážitek, který nasytí vaše smysly. Bez ohledu na to, zda máte rádi historii, přírodu nebo gastronomii. Nabídne neopakovatelný pohled na svět. Vstupte do této země kontrastů a nechte se unést její krásou a pohostinností.

  Ikonická historie:

  Bývalé centrum Byzantské říše a Osmanské říše, je překvapivým spojením minulosti a přítomnosti. V Istanbule, kde se setkávají Evropa a Asie, můžete obdivovat majestátní Hagia Sophia, Modrou mešitu a palác Topkapi, které vyprávějí příběh bohaté historie této země.

  Riviera Turecka:

  Slunečné pobřeží, známé jako Riviéra, nabízí dokonalé spojení písečných pláží, azurového moře a svěžího vzduchu borovic. Destinace jako Antalya a Bodrum lákají milovníky slunce, vodních sportů a luxusního odpočinku.

  Přírodní Krásy:

  Pro ty, kteří touží po dobrodružství v přírodě, Turecko nabízí nádherná pohoří jako Taurus a záhadnou krajinu Kappadokie s jejími úžasnými skalními formacemi. Přírodní krásy Turecka oslní každého, kdo touží po objevování.

  Gastronomie:

  Turecká kuchyně patří k nejchutnějším na světě. Kromě známých pokrmů jako kebab a baklava můžete ochutnat i místní speciality jako meze, pide nebo tradiční tureckou kávu.

  Zobrazit vyhledávací formulář
  Destinace nebo název hotelu
  Kam chcete cestovat?
  Zavřít
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  leden
  poútstčtsone
  únor
  poútstčtsone
  6 dní
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Cena
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  Strava
  Typ zájezdu
  Kategorie
  Sleva
  Vzdálenosti a vybavení
  Cestovní kanceláře