Menu

  Řecko

  Řecko - ostrov slunce a historie

  Když se řekne "Řecko," vyvstane před očima představa bledě modrého moře, bílých domů s modrými střechami a západu slunce nad antickými ruinami. Pro ty, kteří ještě váhají nad tím, zda vložit Řecko na vrchol svého seznamu dovolených, zde jsou důvody, proč byste měli přemýšlet o této klenotové destinaci.

  Ostrovy:

  Řecko je domovem několika tisíc ostrovů, z nichž každý má své vlastní kouzlo. Santorini s bílými domky a modrými střechami, Mykonos s animovanou noční scénou, a Zakynthos s nádhernou pláží Navagio - to jsou jen tři z mnoha, které lákají milovníky slunce a moře.

  Antické poklady:

  S bohatým dědictvím antiky, nabízí nejlepší archeologické nálezy na světě. Navštivte Athény a obdivujte Parthenón, Delos ažněte starověké ruiny nebo se vydejte na výlet do Olympie, kde se konaly první olympijské hry.

  Přírodní diverzita:

  Očekávejte nejen krásné pláže, ale také horskou scenérii a malebná jezera. Peloponéský poloostrov nabízí horské vesnice, zatímco Vikoské kaňony v severním Řecku patří k nejhlubším na světě.

  Kulturní ochutnávky:

  Řecká kultura se projevuje v tradiční hudbě, tanci a výtvarném umění. Zapojte se do tradičního řeckého tance Zorba, navštivte místní festivaly a ochutnejte lahůdky jako moussaka, souvlaki a čerstvé olivy.

  Zobrazit vyhledávací formulář
  Destinace nebo název hotelu
  Kam chcete cestovat?
  Zavřít
  Kdy chcete cestovat?
  Zavřít
  březen
  poútstčtsone
  duben
  poútstčtsone
  7 dní
  15 dní a více
  2 dospělí 0 dětí
  Vyberte cestující
  Zavřít
  Počet dospělých
  Počet dětí
  Vyberte
  Doprava
  Zavřít
  Cena
  0 Kč
  50 000 Kč a více
  Strava
  Typ zájezdu
  Kategorie
  Sleva
  Vzdálenosti a vybavení
  Cestovní kanceláře